Наша Команда
Знайомтесь, це ті, хто творить цей кемп
ЄВГЕН
ОРГАНІЗАТОР КЕМПУ, ІНСТРУКТОР.

З 2010 року учасник багатьох українських та закордонних аматорських змагань з крос-кантрі.
Організатор змагань з класичного крос-кантрі та гірських веломарафонів.
Захоплення MTB почалось з 14 років у клубі велотуристів. За 10 років у спортивних походах проїхав Крим, Карпати, Кавказ, гори Алтаю та Середньої Азії. Здобув звання Майстра Спорту.

Згодом, бажання їздити більш динамічно і вправно привело в крос-кантрі. Враховуючи туристський досвід, майже одразу вдалося займати призові місця на аматорських перегонах.
Останні дев’ять років змагання та веломандрівки по горам стали головним інтересом у житті та улюбленим хобі.
За цей час приймав участь у більш ніж півтори сотні стартах, з яких 42 перемоги та загалом 105 призових місць.

З радістю готовий ділитися отриманими знаннями та навичками, показувати найцікавіші сторони їзди на гірському велосипеді.

ФЕРЕНЦ
ІНСТРУКТОР КЕМПУ.

Все почалось після нескінченних бігових травм, через що остаточно пересів на велосипед в 2008 році. Спочатку велоорієнтування і мультигонки, згодом вдалось спробувати що таке крос-кантрі, а от коли побував на справжньому гірському марафоні, то все, пацана затягнуло.. :) Тепер не уявляю себе без байку, пошуку нових стежок, безкінечних апхілів і фанових спусків.

За майже 10 років на велосипеді переможець і призер мульти-спортивних гонок (екстрим марафонів) : Poland Winter Challenge 2010,Bergson Winter Challenge 2009, X-Крим, Ferrino. Переможець кубку України з велоорієнтування, учасник чемпіонатів Європи і етапів кубку світу.
Останнім часом учасник і призер всіх Карпатських веломарафонів.

МС-спортивне орієнтування
КМС - велоспорт

Василь
ІНСТРУКТОР КЕМПУ.

З самого дитинста займаюсь велосипедними видами спорту, спочатку це було велоорієнтування де вдалось показати дуже хороші результати, а потім маутинбайк) Саме динаміка гірського велосипеду закохала по самі вуха, стрімкі спуски та підйому - от це моє!)

Спортивна освіта та саморозвиток у велонапрямку дозволили відкрити свою велошколу “LIDER” та вже багато років виховувати чемпіонів) А бажання завжди бути у тонусі, дає змогу зайти призові місця на українських та міжнародних змаганнях.

МС з велоспорту
КМС з велоорієнтування
Призер кубків та Чемпіонатів України з крос-кантрі