Маршрут "Вигорлат"

Тримайте черговий опис маршруту, на цей раз від від нашого інструктора Ференца!

Для мене як для велосипедиста все почалось з перших поїздок на марафони в Словаччину в 2009 році, тоді для мене відкрилося щось нове у світі велоспорту але то інша історія.
Любов відкривати для себе нові місця для тренувань, і просто покатушок, перекатавши все в Карпатах та зокрема навколишньому радіусі Ужгорода, зрозуміло захотілось щось новеньке.
Тут нас потягнуло в Словаччину…

Велика частина треків будуть закручені навколо, на вершинах, та всередині хребта «Вигорлат». Можна сказати, це гірське серце кемпу :)

Вигорлат вкритий переважно буковими, дубовими і ясеновими лісами. Частина хребта оголошена заповідником, частина за війсковими, тому автомобілі можна зустріти тільки на дорозі до «Морського ока». Зате є маса прочищених та натоптаних пішохідних маршрутів, чим ми і скористаємось, щоб вгамувати спрагу по справжнім гірським сінглтрекам! :)

Тож, знайомтеся, маршрут "Вигорлат"

Хороше розташування проживання на кемпі, з видом на гору Снінський камінь, дозволяє одразу поринути в МТБ.
Розпочинаємо з плавного підйому впритул до хребта, сьогодні у нас по плану найвища точка масиву г.Вигорлат (1076м.) зі сходу, тому «плавно» траверсуємо хребет. Хороша широка дорога місцями з розбитим асфальтом , десь лісовими дорогами.
Підйом не простий,але по широкій гірській дорозі, всі 750 метрів набору висоти думаю пройдуть на одному диханні і швидко відійдуть на другий план після споглядання краєвидів

А от найцікавіше нас чекає на хребті! Це десятикілометровий сінглтрек до гори Снінський Камінь, по якому пролягає популярний пішохідний маршрут. Тож учасникам буде додаткова мотивація старанно викручувати в гонки, щоб дивувати та викликати захоплення у піших туристів :)

Фізично і технічно цей сінглтрек набирає п'ять з п'яти балів по шкалі складності наших маршрутів, тому добре для підійде для самих дужих та амбіційних велосипедистів.

З Хребта ми спукаємось відразу до готелю, як то кажуть все має закінчитись вишенькою на торті. Цією вишенькою буде майже 5 кілометровий трейл (фото звідти нема, ми кайфували☺).

Всього маршрут має 65 кілометрів та 2000 метрів набору, але передбачені три полегшуючі зразки, які можуть скоротити його майже вдвічі.

Тож, незалежно від рівня підготовки, будь-хто зможе отримати в цей день 100% мтб-задоволення! :)