Маршрут "Інший Вимір"

Тим часом ми продовжуємо працювати над підбором маршрутів для літньої зміни Лопушанка Кемп. Тому окрім чудових треків Закарпаттям, пропонуємо унікальний одноденний маршрут по Словаччині! Трансфер бусиком до прикордонного переходу, і цього разу будемо рухатись виключно по Європі!

За наявністю поблизу Ужгорода піших переходів, місцеві велолюбителі давно практикують поїздки “за бугор”. Когось тягнуть ненасичені транспортом асфальтовані дороги, а хтось не проти дослідити місцеві грунтові дороги.

Наш маршрут 65 кілометрів і 1400 метрів набору висоти, де учасники зможуть сповна насолодитися і європейським асфальтом, ідеальними загубленими у лісі велодоріжками, просто незабутніми трейлами з корінням, камінням і справжнім рулиловом!

Перші 15 км маршруту це плавний набір висоти асфальтом, прекрасна можливість гарно розім’ятися перед справжніми горами ;)

Далі рухаємося траверсами, де будуть часто мінятися підйоми з спусками, покриття від хорошої грунтової дороги до такої самої лісової :)

А вже підйом на основну вершину маршруту, гору Снінський Камінь, що височіє аж на 1005 метрів над рівнем моря, є досить важким як і фізично так і технічно навіть для досвідченого байкера. Але і самі види з вершини, і спуск до другого визначного об’єкту нашого маршруту озера Морське Око, просто зітруть спогади про страждання на апхілі :)

На самому озері можна буде перевести подих і спробувати справжній “татранський чай “ ;)

Далі трек веде по дуже класній велодоріжці, яка проходить на висоті 500-700 метрів над рівнем моря і петляє по гарним буковим лісам, поки не спустимось до першого населеного пункту, звідти плавно вниз доїдемо до кордону…

Відео з схожої поїздки до Морського ока