Галицькі краєвиди Лайт

Маршрут являє собою зменшену копію нашого великого 100-кілометрового кола, та двічі перетинає хребет, по якому проходить межа Львівської та Закарпатської областей.

Має протяжність 44 кілометра та 670 метрів набору висоти. По складності ідеально підходить для новачків з групи Здоров'я, або тих, хто переоцінив свої сили у попередні дні кемпу, катаючи з групою Спорт :)

Ця частина Карпат не покрита щільними лісами, тож на кожному підйомі та спуску можна побачити красоти, які відкриваються на навколишні гори.

Робимо трансфер на машині до села Нижні Ворота, і стартуємо звідти.

Через 15 кілометрів на нас чекає кафешка зі смачною кавою та оглядовий майданчик. Каву випити варто, а от на майданчику ми не затримуємося, тому що далі маршрут пролягає вгору по краю хребта, та прямо з дороги ми будемо бачити ще красивішу панораму на схили Боржави.

Ще 30-40 хвилин боротьби з собою на підйомі, емоцій від мальовничих гір, та ми опиняємося на вершині хребта, фактично вже у Львівській області, звідки йде спуск по лісовій дорозі в село Верхнячка.

Далі нас чекає близько 10 кілометрів грейдерної дороги з повільним спуском та досить низьким трафіком, і, звичайно ж, красивими видами!

На околиці села Климець виїжджаємо на стару ділянку траси Київ - Чоп. Попереду чекає пологий підйом на перевал по асфальтованій дорозі.

Виїхавши, робимо невеликий відворіт в сторону, та потрапляємо на пам'ятник будівникам дороги. Це великий оглядовий майданчик, з якого видно закарпатську частину гір.

Сюди варто потрапити лише тому, що це найкрасивіша з доступних новачкам панорам на наших маршрутах!

З майданчика ми спускаємось по асфальтовій дорозі до машини. Хоч і не стрімко, зате багато ям. Тут ви зрозумієте, чому в цьому районі так мало машин і так безпечно велосипедистам.

Маршрут в strava