Наша Команда
Знайомтесь, це ті, хто творить цей кемп
ЄВГЕН
ОРГАНІЗАТОР КЕМПУ, ІНСТРУКТОР.

З 2010 року учасник багатьох українських та закордонних аматорських змагань з крос-кантрі.
Організатор змагань з класичного крос-кантрі та гірських веломарафонів.
Захоплення MTB почалось з 14 років у клубі велотуристів. За 10 років у спортивних походах проїхав Крим, Карпати, Кавказ, гори Алтаю та Середньої Азії. Здобув звання Майстра Спорту.

Згодом, бажання їздити більш динамічно і вправно привело в крос-кантрі. Враховуючи туристський досвід, майже одразу вдалося займати призові місця на аматорських перегонах.
Останні дев’ять років змагання та веломандрівки по горам стали головним інтересом у житті та улюбленим хобі.
За цей час приймав участь у більш ніж півтори сотні стартах, з яких 42 перемоги та загалом 105 призових місць.

З радістю готовий ділитися отриманими знаннями та навичками, показувати найцікавіші сторони їзди на гірському велосипеді.

ФЕРЕНЦ
ІНСТРУКТОР КЕМПУ.

Все почалось після нескінченних бігових травм, через що остаточно пересів на велосипед в 2008 році. Спочатку велоорієнтування і мультигонки, згодом вдалось спробувати що таке крос-кантрі, а от коли побував на справжньому гірському марафоні, то все, пацана затягнуло.. :) Тепер не уявляю себе без байку, пошуку нових стежок, безкінечних апхілів і фанових спусків.

За майже 10 років на велосипеді переможець і призер мульти-спортивних гонок (екстрим марафонів) : Poland Winter Challenge 2010,Bergson Winter Challenge 2009, X-Крим, Ferrino. Переможець кубку України з велоорієнтування, учасник чемпіонатів Європи і етапів кубку світу.
Останнім часом учасник і призер всіх Карпатських веломарафонів.

МС-спортивне орієнтування
КМС - велоспорт

Крісті
ІНСТРУКТОР КЕМПУ.

На велосипеді вже 16 років. Почавши з простого катання та туристичних поїздок, згодом захопилась даунхілом, була призером і переможницею багатьох (майже всіх) українських гравіті змагань, володар кубку Криму.
Впродовж останніх п’яти років професійна спортсменка з крос кантрі і марафону. Має великий досвід виступів на міжнародних змаганнях. Призер і переможниця багатьох українських, італійських і інших європейських марафонів.

Фінішер багатоденних марафонів Кримський Залік, Beskidy MTB trophy, Alpen tour, Portugal tour, Belgian mountain bike challenge, Epic Israel, Carpathian Epic.

МС з велоспорту
МС зі спортивного орієнтування
КМС з армрестлінгу

Досвід роботи інструктором - 3 роки
Організатор мтб марафону "Кантрійний Тандем" (м. Київ).

Експерт з відновлення та головний масажист в команді.